על מנת לקבל עבודה יעילה מהמזגן שלנו בזמן עבודתו יש לבצע תכנון התקנת מזגן תקין. תכנון על ידי טכנאי מזגנים בחיפה לפני הגעת מתקין המזגן מונע תקלות עתידיות.

בשוק מיזוג האוויר יש מגוון רחב של מזגנים אשר פונים למספר רב של בתים פרטיים ודירות פרטיות באזור חיפה, והאתגר של כל מתקין מזגנים בחיפה הוא להתאים בין מזגן לצרכי הדירה.
מתקין מזגנים בחיפה או טכנאי מזגנים בחיפה עושה זאת על ידי תכנון נכון המעריך את צרכי הקירור של החלל בבית או בדירה ומתאים מזגן מספיק חזק.
תכנון מערכת מיזוג אוויר אולי לא נראה כמו הרבה עבודה אבל זה בעצם תהליך מאוד מורכב בגלל שכל בית או דירה שונים אחד מהשני בצרכי הקירור.
בנוסף לכך, טכנאי מזגנים בחיפה שמבצע התקנה של מזגן חייב לבצע התאמה של המזגן גם במחשבה חסכונית קדימה של הוצאת החשמל והיעילות של המזגן.

תכנון התקנת מזגן נכון מתחיל מסקירת הבית על ידי טכנאי מזגנים

הדבר הראשון שעושה מתקין מזגנים בחיפה כאשר הוא מקבל הזמנה מבעל נכס בחיפה להתקנת מזגן הוא להגיע לנכס ולבחון אותו.
המתקין צריך להעריך בדיוק מהו המזגן הנדרש להתקנה על ידי בחינת הנכס. רק לאחר שמתקין העריך את כלל הנכס, הוא יכול לבצע תכנון התקנת מזגן נבון.
אין להעסיק מתקין מזגנים בחיפה או טכנאי מזגנים בחיפה שלא מגיע לפני מועד ההתקנה לבצע הערכה של צרכי הקירור בבית שלכם.

עמידת הספק החשמל הנדרש מהמזגן לקרר את חלל הבית

הגורם המרכזי בהחלטה איזה מזגן להתקין נגרר מעומס הספק החשמל הנדרש מהמזגן על מנת לקרר או לחמם את הבית.
מתקין המזגנים חייב להגיע לנכס, לבחון את גודלו ולבחון את הגורמים הקטנים השונים אשר יכולים להשפיע על צריכת החשמל של המזגן.
בדרך כלל מעריכים את החלל שצריך המזגן לקרר על פי שטח הרצפה של הנכס כולו בהתקנה של מזגן מיני מרכזי או לפי שטח הרצפה של החדר בהתקנה של מזגן יחיד לחדר.
ברמת העיקרון, ככל ששטח הרצפה גדול יותר כך יש צורך להתקין מזגן גדול יותר. כמובן שאנו מדברים על גודל מזגן אנו מדברים על כוח ההספק שלו.
עוד בזאת, במבנים מסוימים כגון מבנים מסחריים או דירות יוקרה בהם התקרה גבוה במיוחד חשוב להתקין מזגן חזק יותר.

נוסף על כך, מבחינת עומס הדרישה לקירור וחימום יש לקחת גורמים נוספים. למשל באזור חיפה הטמפרטורות קיצוניות יותר בחורף אז יש להתקין מזגן עם יכולת חימום טובה יותר.
במידה ונכנס חום רב דרך חלונות גדולים או שאין מספיק בידוד בגג יהיה צורך להתקין מזגן חזק יותר לכפר על החימום הנוסף במהלך היום.

עלות כספית של התקנת המזגנים

כמובן שהעלות הכספית של רכישת המזגן וההתקנה שלו הוא נושא שמאוד חשוב ללקוח, ולכן גם מאוד חשוב למתקין.
בעוד שחשוב להפנים שהשקעה בעלות הראשונית של מזגן איכותי היא הכרחית, כמובן שיש להתחשב בתקציב המיועד להתקנת מערכת המיזוג ולקחת החלטות תחת המגבלה הכלכלית.
המחירים של מזגנים בחיפה לרוב זולים יותר בהשוואה למרכז, כך שבעל נכס בחיפה המבצע התקנה של מזגן יכול לרוב להשיג מזגן איכותי יותר בעלות נמוכה יותר. עוד בזאת, תמיד ניתן להשקיע ולהוסיף חלקים תומכים במזגן בשלב עתידי עם הזמנת טכנאי מזגנים בחיפה.
קבלה עד אחרון פרטים, לקוחות יכולים גם לבקש פונקציות בקרה ספציפיות וסגנונות שונים של סורג, כמו גם תכונות נוספות כמו מסנני ניקוי עצמי. כמה תוספות אופציונליות ניתן גם להוסיף בשלב מאוחר יותר.

תכנון המעבר בין היחידה החיצונית של המזגן ליחידה הפנימית

חשוב גם כדי למזער את המרחק בין היחידה הפנימית וחיצונית ככל האפשר מכיוון שמסלול ארוך יותר של מערכת הצינורות יפגע ביעילות המזגן וייקר את ההתקנה הראשונית.
אם ניתן למזער את מסלול הצינורות, גם על חשבון נראות קוסמטית זה מאוד מומלץ.